Úvodní slovo pořadatele:

Vážení golfisté,
pro rok 2020 jsme pro Vás ve spolupráci s renomovanými partnery připravili již XI. ročník legendární JOY GOLF & FESTINA TOUR, který tvoří 7 otevřených samostatně klasifikovaných turnajů, ve kterých se soutěží o krásné skleněné upomínkové trofeje od českého skláře a věcné ceny převážně golfového charakteru. Pro pravidelné hráče této tour je zhotoven žebříček, do kterého se zaznamenávají body (součet brutto a netto Stablefordových bodů), které v jednotlivých turnajích získají. Naším hlavním cílem je, aby zalíbení v turnajích nalezl každý hráč. Na své si přijdou jak příležitostní golfisté s vyšším HCP, tak i hráči s nižším HCP, kteří se svými soupeři budou soutěžit ve své kategorii na rány NETTO. Nezklameme ani hráče se smyslem pro fair play, kteří projeví přání hrát ve společném flightu se svými přáteli. V tomto roce si naší tour zahrajete na pěti skvělých hřištích poblíž Prahy!Termíny:

04.04. GOLF CLUB MOLITOROV U PRAHY
26.04. GOLF RESORT KONOPIŠTĚ
23.05. GOLF MLADÁ BOLESLAV
13.06. YPSILON GOLF RESORT LIBEREC
19.07. GOLF MLADÁ BOLESLAV
15.08. PANORAMA GOLF RESORT KÁCOV
28.09. GOLF MLADÁ BOLESLAV - FINÁLE


Starty jednotlivých turnajů jsou naplánovány od 10:00 z jamky č. 1.Kategorie / herní systém / vítězství v jednotlivých turnajích:

3 hlavní kategorie:


1. Zlatá (HCP +4 – 12) – vítězí hráč / hráčka s nejnižším počtem NETTO RAN (s vyrovnáním HCP)
2. Stříbrná (HCP 12,1 – 20) - vítězí hráč nebo hráčka s nejvyšším počtem STB bodů
3. Bronzová (HCP 20,1 – 54 s omezením na 36) - vítězí hráč nebo hráčka s nejvyšším počtem STB bodů. Hráčů s HCP 37 – 54 se bude započítávat jen HCP 36.

1 vedlejší kategorie:

4. BRUTTO HCP +4 – 54 - tato kategorie slouží pouze ke klasifikaci celé tour Součet brutto + netto.
Tato vedlejší kategorie slouží pouze k vyhodnocení celoročního žebříčku. Za umístění v této kategorii se v jednotlivých turnajích ceny nepředávají a kategorie se ani nevyhlašuje.

Vložené soutěže:

Nearest to pin – společný pro muže i ženy.
Longest drive – společný pro muže i ženy.


Klasifikace celkového hodnocení tour:

Hráčům se do celkového hodnocení započtou maximálně 4 nejlepší výsledky z prvních 6ti turnajů, které jsou tvořeny součtem netto a brutto Stablefordových bodů, kterého hráč v jednotlivém turnaji dosáhne. V případě rovnosti výsledků v celkové klasifikaci tour rozhoduje vyšší dílčí výsledek z kteréhokoli turnaje, případně vyšší součet 2 či 3 nejlepších výsledků. V případě stálé schody ve všech variantách rozhone o vítězi los.Ceny:

V jednotlivých turnajích získávají první tři hráči všech tří hlavních kategorií (Zlatá, Stříbrná a Bronzová) a vítězové vložených soutěží nádherné ručně vyráběné skleněné trofeje od českého skláře a věcné ceny převážně golfového charakteru. Pokud se vyhlášení výsledků nebude účastnit hráč, který se umístil na 1. - 3. místě, tak mu jeho ceny a turnajovou trofej v případě žádosti uskladníme a předáme při následujícím turnaji v Mladé Boleslavi. Ve finálovém turnaji bude oceněno věcnými cenami a poháry 10 hráčů s nejvyšším celkovým ziskem bodů (součet bodů ze 4 kvalifikačních turnajů a finálového turnaje).

Žolík:

Každý hráč má právo v jednom z turnajů využít žolíka, což mu zajistí dvojnásobný počet získaných brutto + netto STB bodů počítajících se k celkovému hodnocení JOY GOLF & FESTINA TOUR 2020. Žolíka nelze využít ve finálovém turnaji. Pokud hráč nenahlásí čerpání žolíka, bude mu automaticky soutěžním výborem započten k výsledku s nejnižším bodovým ziskem, aby si ho alespoň takto opravil.

Finále:

Finálový turnaj JOY GOLF & FESTINA TOUR 2020 se uskuteční 28. 9. 2020. Ihned po jeho dohrání budou slavnostně vyhlášeni nejlepší hráči a hráčky celoroční soutěže.

Podmínky účasti:

HCP minimálně 54, platná registrace u ČGF, nebo jiné národní golfové asociace a uhrazené poplatky za start v turnaji.

Pořadatel

Agentura JOY GOLF

Kontakt:

Lukáš Chmelař
Agentura JOY GOLF

Managing Director / Partner
Švábova 382/8, Praha 5, 152 00
IČ: 758 973 26, DIČ: CZ8104023398
Tel.: +420 603 366 167
E-mail: lukas.chmelar@joygolf.cz
www.joygolf.cz