Úvodní slovo pořadatele:

Vážení golfisté,
pro rok 2019 jsme pro Vás ve spolupráci s renomovanými partnery připravili již X. ročník legendární JOY GOLF & FESTINA TOUR, který tvoří 9 otevřených samostatně klasifikovaných turnajů, ve kterých se soutěží o krásné skleněné upomínkové trofeje od českého skláře a hodnotné ceny nejen od společnosti FESTINA. Pro pravidelné hráče této tour je zhotoven žebříček, do kterého se zaznamenávají body (součet brutto a netto Stablefordových bodů), které v jednotlivých turnajích získají. Naším hlavním cílem je, aby zalíbení v turnajích nalezl každý hráč. Na své si přijdou jak příležitostní golfisté s vyšším HCP, tak i hráči s nižším HCP, kteří se svými soupeři budou soutěžit ve své kategorii. Nezklameme ani hráče se smyslem pro fair play, kteří projeví přání hrát ve společném flightu se svými přáteli. Všechny turnaje budou tradičně odehrány na mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes v Mladé Boleslavi...Termíny:

sobota 13.4.
sobota 4.5.
sobota 25.5.
sobota 22.6.
sobota 21.7.
sobota 3.8.
sobota 24.8.
sobota 7.9.
sobota 28.9. – finále

Starty jednotlivých turnajů jsou naplánovány od 10:00 z jamky č. 1. Finálový turnaj odstartuje s double tee startem z jamek 1 a 10.Kategorie / herní systém / vítězství v jednotlivých turnajích:

3 hlavní kategorie:


1. Zlatá (HCP +4 – 12) – vítězí hráč nebo hráčka s nejvyšším počtem STB bodů
2. Stříbrná (HCP 12,1 – 24) - vítězí hráč nebo hráčka s nejvyšším počtem STB bodů
3. Bronzová (HCP 24,1 – 54 s omezením na 36) - vítězí hráč nebo hráčka s nejvyšším počtem STB bodů. Hráčů s HCP 37 – 54 se bude započítávat jen HCP 36, aby byla zachována atraktivita soutěže i pro většinu hráčů v této kategorii, neboť HCP 37 – 54 je jen klubový.

2 vedlejší kategorie:

4. NETTO HCP +4 – 54 - tato kategorie slouží pouze ke klasifikaci celé tour Součet brutto + netto.
5. BRUTTO HCP +4 – 54 - tato kategorie slouží pouze ke klasifikaci celé tour Součet brutto + netto.
Tyto vedlejší kategorie slouží pouze k vyhodnocení celoročního žebříčku. Za umístění v těchto kategoriích se v jednotlivých turnajích ceny nepředávají a kategorie se ani nevyhlašují.

Vložené soutěže:

Nearest to pin – společný pro muže i ženy na jamce č. 14 – vítěz získá voucher na víkendové zapůjčení libovolného vozu z portfolia partnera JOY GOLF & FESTINA TOUR.
Longest drive – společný pro muže i ženy na jamce č. 4/5 – jamka bude zvolena dle aktuálního větru.


Klasifikace celkového hodnocení tour:

Hráčům se do celkového hodnocení započte maximálně 5 nejlepších výsledků, které jsou tvořeny součtem netto a brutto Stablefordových bodů, kterého hráč v jednotlivém turnaji dosáhne. V případě rovnosti výsledků v celkové klasifikaci tour rozhoduje vyšší dílčí výsledek z kteréhokoli turnaje, případně vyšší součet 2, 3 či 4 nejlepších výsledků. V případě stálé schody ve všech variantách rozhone o vítězi los.


Ceny:

V jednotlivých turnajích získávají vítězové všech tří hlavních kategorií (Zlatá, Stříbrná a Bronzová) hodnotné hodinky zn. LOTUS od společnosti FESTINA a nádherné ručně vyráběné skleněné trofeje od českého skláře. Hráči na 2. a 3. místě obdrží věcné ceny převážně golfového charakteru a nádherné ručně vyráběné skleněné trofeje od českého hráče. Vítězové vložených soutěží obdrží nádherné ručně vyráběné skleněné trofeje od českého hráče. Vítěz vložené soutěže Nearest to pin obdrží k trofeji navíc i voucher na víkendové zapůjčení vozu od partnera JOY GOLF & FESTINA TOUR. Pokud se vyhlášení výsledků nebude účastnit hráč, který se umístil na 1. - 3. místě, tak mu jeho ceny a turnajovou trofej v případě žádosti uskladníme a předáme při následujícím turnaji. Ve finálovém turnaji bude oceněno věcnými cenami a poháry 10 hráčů s nejvyšším celkovým ziskem bodů (součet bodů z 5 kvalifikačních turnajů a finálového turnaje).

Žolík:

Každý hráč má právo v jednom z turnajů využít žolíka, což mu zajistí dvounásobný počet získaných brutto + netto STB bodů počítajících se k celkovému hodnocení JOY GOLF & FESTINA TOUR 2019. Žolíka nelze využít ve finálovém turnaji. Pokud hráč nenahlásí čerpání žolíka, bude mu automaticky soutěžním výborem započten do posledního kvalifikačního turnaje, kterého se bude hráč účastnit.

Finále:

Finálový turnaj JOY GOLF & FESTINA TOUR 2019 se uskuteční 28. 9. 2019.

Podmínky účasti:

HCP minimálně 54, platná registrace u ČGF, nebo jiné národní golfové asociace a uhrazené poplatky za start v turnaji.

Pořadatel

Agentura JOY GOLF

Kontakt:

Lukáš Chmelař
Agentura JOY GOLF

Managing Director / Partner
Švábova 382/8, Praha 5, 152 00
IČ: 758 973 26, DIČ: CZ8104023398
Tel.: +420 603 366 167
E-mail: lukas.chmelar@joygolf.cz
www.joygolf.cz