Mladá Boleslav 25. 5. 2017
Mistrovské golfové hřišti Sand Martin´s Holes v Michalovicích u Mladé Boleslavi bude ve středu 31. května 2017 hostit účastníky sportovně i divácky atraktivního turnaje Sparta Golf Cup 2017. „Ještě nikdy jsem významnější turnaj nepořádal. Jsou za tím léta sbírání kontaktů a překonání desítek termínů nevyhovujících všem osloveným hráčům,“ pravil promotér turnaje Sparta Golf Cup 2017 Lukáš Chmelař z Golf Club Mladá Boleslav.

V posledním letošním májovém dnu se při golfovém klání střetnou tři týmy sportovců reprezentujících v minulosti i současnosti slavný pražský sportovní klub. V patřičně vyhecované atmosféře, kdo lépe ovládá golf, se střetnou dvanáctičlenné týmy fotbalistů, hokejistů a tenistů Sparty. Účast přislíbili například Jozef Chovanec, Horst Siegl, Jiří Jarošík, Tomáš Ujfaluši, Jiří Hrdina, dva Tomášové Netíkové (otec i syn), Petr Pála, Cyril Suk, Petr Luxa, Robin Vik a další.

Kapitáni tří týmů (fotbalistů Horst Siegl, hokejistů Jiří Hrdina a tenistů Petr Luxa), budou účastníky golfového turnaje vítat od osmé hodiny ranní v klubovně mladoboleslavského golfu. Po nezbytné registraci a posilnění začnou sparťanské hvězdy s golfovou hrou v 10 hodin cannon startem. Po předpokládaném ukončení golfového turnaje kolem třetí hodiny odpolední a následném zpracování výsledků dojde na vyhlášení nejlepších jedinců a samozřejmě i kolektivu v 16 hodin.

Pro golfovou i negolfovou veřejnost bude květnový turnaj Sparta Golf Cup 2017 příležitostí spatřit fotbalové, hokejové i tenisové legendy při oblíbené a čím dál více populárnější sportovní aktivitě. Diváci na golfový turnaj vstupné neplatí, ovšem pořadatelé nekompromisně vyžadují, aby setrvávali jen ve vyhrazených prostorech a dbali golfových etických zvyklostí i bezpečnostních opatření.

Pro další informace kontaktujte:
Jaromír Maceška|tiskový mluvčí
tel: +420 774 939 500
mail: media@golfmladaboleslav.cz
Golf club Mladá Boleslav vznikl v roce 2006 a od 3. března 2007 je řádným členem České golfové federace. Od svého vzniku sídlí v Michalovicích. Tamní resort Golf Mladá Boleslav má normované osmnáctijamkové mistrovské hřiště Sand Martin's Holes, které je otevřené od 7. srpna 2007, devítijamkové ovětlené veřejné hřiště, pro golfovou činnost nezbytné tréninkové plochy, restauraci, hotel a golfshop.