Mladá Boleslav 17. 4. 2017
Úvodního turnaje mladoboleslavské celoroční série Joy Golf & Festina Tour 2017 powered by BMW Stratos Auto na mistrovském hřišti Sand Martin's Holes v Michalovicích u Mladé Boleslavi se zúčastnilo čtyřicet golfistů a devět golfistek. Jasně nejlepším byl Daniel Svoboda z domácího Golf club Mladá Boleslav, který zvládl deset jamek v paru a na osmi zahrál bogey a s celkovým skóre osmdesáti ran neměl konkurenta. Druhý Martin Báša z Golf Club Poděbrady za ním zaostal o pět ran především proto, že na zvládnutí sedmé pětiparové jamky ztížené vodními překážkami potřeboval fatálních devět úderů. V celkové klasifikaci čtrnáctá Stanislava Natale z hostivařského golfového klubu byla nejlepší z ženských účastnic s výkonem 97 ran.

Již osmý ročník amatérského seriálu golfových turnajů pod názvem Joy Golf & Festina Tour powered by BMW Stratos Auto 2017 se uskuteční od dubna do září letošního roku opět výhradně na osmnáctijamkovém mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes v Michalovicích u Mladé Boleslavi.

Po úvodním dubnovém turnaji následných osm se uskuteční v přesně daných termínech. Nejbližší již tuto neděli 23. dubna. Další jsou na programu v tyto dny: sobota 13. května, v neděle 28. května, neděle 18. června, sobota 22. července, sobota 19. srpna, neděle 10. září a sváteční čtvrtek 28. září.

Pro další informace kontaktujte:
Jaromír Maceška|tiskový mluvčí
tel: +420 774 939 500
mail: media@golfmladaboleslav.cz
Golf club Mladá Boleslav vznikl v roce 2006 a od 3. března 2007 je řádným členem České golfové federace. Od svého vzniku sídlí v Michalovicích. Tamní resort Golf Mladá Boleslav má normované osmnáctijamkové mistrovské hřiště Sand Martin's Holes, které je otevřené od 7. srpna 2007, devítijamkové ovětlené veřejné hřiště, pro golfovou činnost nezbytné tréninkové plochy, restauraci, hotel a golfshop.