Články

 • Pozvánka na JOY GOLF & FESTINA TOUR 2020

  Vážené golfistky, vážení golfisté, zveme Vás na XI. ročník JOY GOLF & FESTINA TOUR. Naše tour Vám přináší skvělá hřiště kolem Prahy a hlavně super pohodu a skvělou zábavu v soutěživém duchu!

 • Devátý Joy Golf & Festina Tour vyhrál Josef Kešner z Konopiště

  Vítězem devátého ročníku Joy Golf & Festina Tour 2018 je Josef Kešner z Golf Club Konopiště. Joy Golf & Festina Tour je celoroční seriál devíti golfových turnajů konaný od poloviny dubna do konce září na mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes v Michalovicích u Mladé Boleslavi.

 • Svižné letní tempo golfové série Joy Golf & Festina Tour 2018

  Golfový celoroční seriál Joy Golf & Festina Tour 2018, který v období od dubna do září tvoří devět turnajů hraných výhradně na mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes u Mladé Boleslavi, nabírá v horkých prázdninových dnech svižné tempo. Po pátém turnaji hraném v sobotu 21. července následuje za dva týdny šestý a po dalších dvou týdnech už sedmý. Na září tak zbyde poslední ze základního programu a závěrečné finále.

 • Při sparťanském golfu tenisté předčili fotbalisty i hokejisty

  Téměř přesně po roce se na mladoboleslavském golfovém hřišti Sand Martin´s Holes sešli fotbalové, hokejové a tenisové osobnosti ze svých předchozích sportovních kariér více či méně spojených s klubem Sparta Praha k prestižnímu golfovému klání. Jeden z hráčů a zároveň moderátor zahajovacího aktu i vyhlašování turnajových výsledků Petr Svěcený přiznal, že nechápe přítomnost Vladimíra Šmicera, jenž svůj fotbalový život spojil spíše s pražskou Slavií, než s konkurenční Spartou. „Já jsem tady hlavně jako zástupce jednoho ze sponzorů,“ s poukázáním na reklamní panel pražského Tančícího domu vykřikoval nahlas Vladimír Šmicer, aby zaplašil případné výtky oddaných slávistických fanoušků.

 • Po první třetině mladoboleslavskou golfovou sérii vede domácí Zvolenský

  Devátý ročník populární mladoboleslavské série golfových turnajů Joy Golf & Festina Tour 2018 po první třetině naplánovaného programu vede Petr Zvolenský z domácího Golf Clubu Mladá Boleslav s minimálním náskokem na Vladislava Kyselu z Českého Golfového Klubu a Daniela Svobodu z Golf Clubu Mladá Boleslav. Čtvrtý turnaj na hřišti Sand Martin´s Holes u Mladé Boleslavi je na pořadu v sobotu 16. června.

 • Boleslavský seriál golfových turnajů vede poděbradský Báša

  V osmém ročníku seriálu golfových turnajů Joy Golf & Festina Tour 2017 powered by BMW Stratos Auto na mladoboleslavském mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes je již odehraných sedm z plánovaných devíti turnajů. Po srpnovém klání se do čela souhrnného žebříčku vrátil poděbradský Martin Báša následovaný nejlepší z klasifikovaných žen pražskou Andreou Volfovou.

 • Do čela Joy Golf & Festina Tour 2017 se vrátil mladoboleslavský Svoboda

  Červencový turnaj mladoboleslavské Joy Golf & Festina Tour 2017 powered by BMW Stratos Auto na mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes byl šestý z plánovaných devíti a vyhrál ho mstětický Vít Martinec se 76 ranami po jistém a vyrovnaném výkonu. Na čele průběžného žebříčku Joy Golf & Festina Tour 2017 powered by BMW Stratos Auto mladoboleslavský Daniel Svoboda vystřídal poděbradského Martina Bášu.

 • V čele žebříčku mladoboleslavské tour Báša vystřídal Svobodu

  Pátý turnaj mladoboleslavské Joy Golf & Festina Tour 2017 powered by BMW Stratos Auto na mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes se konal uprostřed června za téměř ideálních klimatických podmínek. Golfu si tak v příjemné letní neděli užilo devětašedesát startujících. Nejlepšími z nich byli hostivařský Horáček se čtyřmi a hodkovičský Klimeš se šesti údery nad normu hřiště.

 • Mladoboleslavskou tour vede domácí golfista Svoboda

  Mladá Boleslav 5. 6. 2017 Při čtvrtém turnaji mladoboleslavské Joy Golf & Festina Tour 2017 powered by BMW Stratos Auto na mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes v Michalovicích u Mladé Boleslavi předvedl jasně nejlepší výkon Aleš Štolcbart s pouhými sedmi údery nad par hřiště. Ovšem se statutem profesionálního golfisty jej pořadatel dle regulí této celoroční série nezahrnul do průběžné statistiky.

 • Tenisté předčili fotbalisty i hokejisty v golfovém klání sparťanů

  Na mladoboleslavském hřišti Sand Martin´s Holes v posledním májovém dnu v golfovém turnaji Sparta Golf Cup 2017 soupeřili sparťanští tenisté, fotbalisté, hokejisté a přizvaní hosté. Nejlepší golfovou formu předvedl fotbalista Vlastimil Vidlička a v týmové soutěži putovní pohár získali tenisté.

 • Sportovní legendy Sparty se utkají na mladoboleslavském hřišti

  Mistrovské golfové hřišti Sand Martin´s Holes v Michalovicích u Mladé Boleslavi bude ve středu 31. května 2017 hostit účastníky sportovně i divácky atraktivního turnaje Sparta Golf Cup 2017. „Ještě nikdy jsem významnější turnaj nepořádal. Jsou za tím léta sbírání kontaktů a překonání desítek termínů nevyhovujících všem osloveným hráčům,“ pravil promotér turnaje Sparta Golf Cup 2017 Lukáš Chmelař z Golf Club Mladá Boleslav.

 • Mstětičtí golfisté ovládli boleslavské hřiště

  Ve třetím turnaji mladoboleslavské celoroční série Joy Golf & Festina Tour 2017 powered by BMW Stratos Auto na mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes v Michalovicích u Mladé Boleslavi pouze dva golfisté a jedna golfistka zvládli osmnáct jamek pod osmdesát úderů. Nejlepší dva, Vít Martinec a Jindřich Hrabák, reprezentovali Golf Club Mstětice, třetí byla Andrea Volfová z pražského Golf Club Step. Na rozdíl od dvou úvodních turnajů se tentokrát hrálo v sobotu 13. května v příjemně teplém letním počasí.

 • Druhému turnaji boleslavské Joy Golf Festina Tour 2017 nepřálo počasí

  V neděli 23. dubna pokračovala druhým turnajem mladoboleslavská celoroční série Joy Golf & Festina Tour 2017 powered by BMW Stratos Auto na mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes v Michalovicích u Mladé Boleslavi.

 • Začala boleslavská Joy Golf Festina Tour 2017, prvním vítězem je domácí Svoboda

  Úvodního turnaje mladoboleslavské celoroční série Joy Golf & Festina Tour 2017 powered by BMW Stratos Auto na mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes v Michalovicích u Mladé Boleslavi se zúčastnilo čtyřicet golfistů a devět golfistek. Jasně nejlepším byl Daniel Svoboda z domácího Golf club Mladá Boleslav, který zvládl deset jamek v paru a na osmi zahrál bogey a s celkovým skóre osmdesáti ran neměl konkurenta. Druhý Martin Báša z Golf Club Poděbrady za ním zaostal o pět ran především proto, že na zvládnutí sedmé pětiparové jamky ztížené vodními překážkami potřeboval fatálních devět úderů. V celkové klasifikaci čtrnáctá Stanislava Natale z hostivařského golfového klubu byla nejlepší z ženských účastnic s výkonem 97 ran.

 • Sedmý ročník Joy Golf & Festina Tour před branami finále

  Závěrečný z osmi základních turnajů Joy Golf & Festina Tour 2016 powered by BMW Stratos Auto 2016 se v neděli 11. září hrál v letním vedru přesahujícím 30 °C a způsobil několik přesunů v první desítce souhrnného žebříčku. Pořadí jsou bodově těsná, a tak finálový turnaj naplánovaný na středu 28. září 2016 na osmnáctijamkovém mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes v Michalovicích u Mladé Boleslavi slibuje napínavé souboje o prvenství.

 • Angličan Jack Walker vyhrál boleslavský golfový seriál

  Jack Walker, člen Golf Clubu Mladá Boleslav anglické národnosti, vyhrál celoroční seriál devíti golfových turnajů Joy Golf & FESTINA TOUR 2016 powered by BMW Stratos Auto hraných od dubna do září letošního roku na mistrovském hřišti Sand Martin's Holes v Michalovicích u Mladé Boleslavi. Série se letos zúčastnilo 290 hráčů a v šestileté historii tohoto seriálu vyhrál pošesté jiný hráč, čili ani tentokrát se loňskému vítězi nepodařilo svůj triumf obhájit.

Poslední novinky